Етикетка для вагів / Вагова етикетка

Етикетка для ваг - це білі етикетки в рулоні з вже нанесеним препринтом, друк на яких здійснюється шляхом прямого нагріву термодрукувальною головкою вагового комплексу або ваги з чекодруком.

Вагова термоетикетка виготовляється з двох видів сировини: термо ЕКО та термо ТОП.

  • Етикетка під ваги термо ЕКО складається з термочутливого паперу без захисного покриття. Така термоетикетка застосовується, коли не потрібне тривале зберігання упаковок, що промарковані. Ці термоетикетки відрізняються високою контрастністю зображення та гарним зчитуванням надрукованого штрих-коду.
  • Етикетки для ваг термо ТОП – при виробництві такої етикетки використовується термочутливий папір із захисним покриттям. Даний вид термоетикетки має спеціальну захисну плівку, яка оберігає його від теплового та фізичного впливу, має посилений водостійкий клей, що сприяє кращому прилипанню до нерівних, шорстких, вологих поверхонь. Термо папір, який застосовується для виготовлення термоетикетки ТОР, має дуже гладку, спеціально оброблену поверхню, що дозволяє збільшити ресурс друкарської головки (термоголови) ваших ваг або вагового комплексу. Етикетка ТОР використовується для маркування продуктів харчування, які зберігаються або перевозяться в умовах, де є варіанти виникнення конденсату на етикетці або заморожування продукції.

Як правильно вибрати термоетикетку для вагів?

Етикетка підбирається залежно від терміну реалізації товару – етикетка ЕКО призначена для маркування продуктів харчування з малим терміном реалізації.
Необхідно враховувати умови зберігання та транспортування – якщо етикетка зберігається у приміщенні, де немає сонячного світла та стабільна температура – у цьому випадку є можливість використання етикеток без додаткового покриття. У разі використання етикетки для маркування продуктів харчування типу: риба, м'ясо – умови зберігання таких видів продукції передбачає використання мінусових температур, відповідно при переміщенні товару в зал продажів утворюватиметься конденсат. Для маркування охолодженої або морозива продукції необхідно використовувати етикетку термо ТОР.

Базові розміри та види етикетки для ваг

Існують кілька поширених, часто використовуваних розмірів:

  • 58х30 Т.ЕКО, 58*30 Т.ТОП
  • 58х40 Т.ЕКО, 58*40 Т.ТОП
  • 58х60 Т.ЕКО, 58*60 Т.ТОП
  • 58х80 Т.ЕКО, 58*80 Т.ТОП

Ширина етикетки 58 мм – це стандартна ширина друкованого модуля більшості ваг та вагових комплексів. На нашому сайті Ви можете замовити вагову етикетку ЕКО чи ТОП з препринтом.