Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Техніка для автоматизації бізнесу
0
Мій кошик

Клавіатури та миші

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Клавіатура і миша – незамінні комп'ютерні аксесуари, завдяки яким можна комфортно користуватися комп'ютером.

Комп'ютерна периферія

Периферійні пристрої — це пристрої, підключені до комп'ютера ззовні, серед іншого це клавіатура і мишка. Оснащення офісного або домашнього комп'ютера відповідним обладнанням істотно прискорює ефективність роботи, тому варто приділити цьому більше уваги. Почнемо з клавіатури.

Яку купити клавіатуру для комп'ютера?

Вибираючи клавіатуру для офісного використання, особливо важливо враховувати, чи не занадто вона гучна. Шум, який сходить від використовуваної клавіатури, може заважати іншим колегам і знижувати комфорт їх роботи. Тому перед покупкою варто звернути увагу, оснащена дана клавіатура системою зменшення звуку, який вона генерує.

У випадку з досить вузькими офісними робочими місцями важливий і розмір клавіатури. Він не повинен бути занадто широким, щоб не порушувати простір інших співробітників.

У випадку з ноутбуком вбудована клавіатура теж може бути незручною. Тому можна підключити зовнішню клавіатуру – з урахуванням індивідуальних потреб користувача.

Яку комп'ютерну мишку купити?

Комп'ютерна миша разом з клавіатурою, ще однин периферійний пристрій, необхідний для роботи. Завдяки мишці ми можемо запускати різні програми, управляти ними і ефективно працювати в Інтернеті.

Зараз доступні провідні і бездротові миші, причому все частіше вибирають бездротові — чим менше кабелів навколо комп'ютера, тим більше місця для роботи. Бездротова миша краще підходить, коли ми багато працюємо поза офісом. Залежно від ваших потреб ви можете вибрати більш-менш точну комп'ютерну мишу. У разі графічної роботи це, безумовно, має велике значення.

Ігрова клавіатура – чи варто вкладати гроші?

Клавіатура для геймера – елемент комп'ютерної техніки, що заслуговує трохи більшої уваги. Для геймера вибір правильної ігрової клавіатури має велике значення. Саме завдяки клавіатурі він може ефективно грати в гру і управляти персонажами.

Найважливішим параметром клавіатури для геймера є швидкий час відгуку. В онлайн-іграх часом на рахунку навіть частки секунди, тому, крім надшвидкого інтернету, важливу роль в іграх грає і комп'ютерне обладнання.

Чи підійде повсякденна клавіатура для ігор? Перш за все, ігрова клавіатура влаштована інакше. Вона має більш масивний корпус, що гарантує тривале і інтенсивне використання. Крім того, вона має спеціально профільовані клавіші, що відрізняються дуже швидким часом відгуку. Також вона часто оснащується спеціальними ігровими мультимедійними клавішами, істотно поліпшують гру.

Де купити комп'ютерну клавіатуру і миші в Україні?

Сподіваємося ми просвітили вас у виборі комп'ютерної периферії. Тепер, коли ви готові до придбання миші і клавіатури, вивчіть пропозицію нашого магазину, і вперед за покупками! Потрібні консультації — ми завжди раді допомогти.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору