Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Техніка для автоматизації бізнесу
0
Мій кошик

Маркувальне обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Маркування та етикетування виробів і матеріалів

Самоклеючі етикетки призначені для передачі важливої інформації. Вони необхідні для ідентифікації конвертів, коробок, продуктів, упаковок, відправлень та інших предметів. Самоклеючі етикетки можуть нести інформацію про небезпечны речовини або навпаки служити рекламою, привертаючи увагу або вказуючи на бренд. Звичайно, тут перераховані на всі варіанти використання етикеток, адже спектр їх застосування набагато ширше.

Клеїти етикетки вручну довго і незручно, а при великих обсягах і зовсім не реально, тому на допомогу приходить обладнання для маркування товарів.

Огляд — ручний аплікатор етикеток Towa APN-30

Магазин «Принтек» пропонує купити ручний аплікатор етикеток японського виробництва — бренду TOWA. Пристрій простий у використанні, добре лежить в руці і істотно спрощує процес нанесення етикеток вручну. Етикет-пістолет легкий — вага всього 290 г, тому рука від нього не втомлюється. Крім того, для більшої зручності аплікатор оснащений ремінцем на руку.

Ручний аплікатор етикеток TOWA відрізняється простотою експлуатації, точністю роботи, довговічністю і безвідмовністю – висока якість цих пристроїв означає, що термін їх експлуатації обчислюється роками. Аплікатори TOWA оснащені механічним датчиком зазорів між етикетками, що забезпечує напівавтоматичне нанесення і високу точність приклеювання. До переваг цих пристроїв також можна віднести простоту нанесення етикеток як на плоскі, так і на вигнуті поверхні.

Ручний аплікатор етикеток наносить наклейки на верхню, бічну або нижню частину продукту. І це не обмежується плоскими пакетами, ви можете наносити етикетки на коробки з пластику, картону, металеві предмети, тубуси та інші предмети, що застосовуються в нашому повсякденному житті. Він підтримує етикетки правильної форми розміром 30х20 мм.

Де можна використовувати ручний аплікатор?

Компактний і мобільний аплікатор етикеток ручний незамінний в будь-якому офісі, на складі, на невеликому виробництві, в магазині, в транспортних компаніях та інших місцях, де часто наноситься велика кількість етикеток безпосередньо на продукцію, її упаковку або посилки. Він корисний для інвентаризації та маркування товарів, істотно скорочує час роботи, роблячи її ефективною і зручною. Його також використовують і в закладах громадського харчування (кафе, ресторани, бістро), щоб маркувати дати продуктів.

 Аплікатор етикеток купити в Україні

За найбільш вигідною ціною ви можете купити аплікатор ручний в магазині «Принтек». У нас завжди доступна техніка і аксесуари кращої якості за розумною ціною. Якщо вам потрібна консультація, звертайтеся, будемо раді вам допомогти з вибором.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору