Інструкція по налаштуванню принтера етикеток Zebra на Windows 7, Windows 10, Windows 11

Для початку визначимо, який тип підключення у Вашого принтера Zebra:

  • USB
  • USB + Ethernet
  • Ethernet (Тільки мережеве підключення)

 

1. Перший тип, USB - підключення.

 

  • Перше що потрібно - це завантажити останню версію драйвера ZDesigner Zebra Printer Driver для принтера етикеток Zebra з нашого сайту www.printec.com.ua в розділі: Загрузки / Zebra
  • Перед початком встановлення драйвера принтера етикеток Zebra, принтер повинен бути увімкнений, а також підключений через USB порт до комп'ютера, на якому виконується встановлення драйвера.
  • Термоетикетка потрібного розміру має бути встановлена в принтер Zebra. Якщо Ви використовуєте термотрансферний друк та налаштовуєте термотрансферний принтер - термоетикетка та ріббон повинні бути встановлені в принтері згідно з інструкцією або схемою, яка зображена в середині принтера.
  • Кришка принтера має бути закрита, а термоетикетка має стирчати з принтера.
  • Світловий індикатор на принтері має світитись зеленим кольором.

 

1.1 Встановлюємо драйвер ZDesigner Zebra Printer Driver

 

1.2 В наступному вікні обираємо свою модель принтера етикеток, якщо є 2 варіанти Вашого принтера Zebra - обираємо (ZPL) драйвер.

 

1.3 ВАЖЛИВО! За замовчуванням, у вікні Опції принтера - стоїть LPT 1 порт, потрібно вибрати будь який USB порт зі списку, та виконувати наступні інструкції:

 

1.4 Якщо з'явиться вікно: “Драйвер заблокований іншими процесами” ігноруємо це повідомлення. Інколи може з'явитись ось таке вікно, натискаємо кнопку "Так" і продовжуємо встановлення драйвера принтера Zebra після перезагрузки системи Windows.

 

1.5 Вітаємо Вас, Ви успішно встановили драйвер на принтер наліпок Zebra, тепер його потрібно налаштувати. Заходимо в Пуск / Пристрої та принтери або Панель керування / Пристрої та принтери, знаходимо вже встановлений принтер наліпок Zebra, в нашому випадку це Zebra LP2824 Plus, вибравши його, натискаємо - праву клавіші миші - Налаштування друку.