Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Техніка для автоматизації бізнесу
0
Мій кошик

Витратні матеріали для принтерів

Витратні матеріали для принтерів етикеток та чеків – те, що завжди потрібне вашому бізнесу

Принтери для друку чеків та етикеток – це обладнання, яке дозволяє значно полегшити процес автоматизації бізнесу. Вже багато років чекові принтери та принтери етикеток ефективно використовуються в різних видах бізнесу.
Однак як автомобіль не може функціонувати без палива, так і принтери не можуть працювати без додаткового обладнання – витратних матеріалів. Давайте розберемо, які витратні матеріали для принтерів чеків та етикеток існують і чому важливо потурбуватися про їх придбання разом з покупкою принтера.

  1. Термоетикетка – це липкий папір (стікер), де друкується інформація про товарі: термін придатності, ціна чи інші важливі дані. Термоетикетка може використовуватися як для зручності клієнтів (наприклад, вагова термоетикетка широко використовується в супермаркетах у зонах самообслуговування з вагами), так і безпосередньо на складі, під час обліку або фасування продукції.
  2. Чекова стрічка – ще один необхідний атрибут автоматизації бізнес-процесів. Як відомо з назви, використовується для друку чеків на касах у магазинах та супермаркетах.
  3. Ріббон (ще відомий як барвник) - це плівка, необхідна для нанесення інформації на паперові етикетки, текстильні стрічки та інші носії. Є витратним матеріалом для термотрансферних (ТТ) принтерів штрих-кодів.
  4. Самоклеючий папір для принтера – це спеціальний папір, призначений для друку, має адгезійний (клейкий) шар на звороті. Такий матеріал має різні характеристики залежно від вирішення завдань друку і може проводитися в широкій кольоровій гамі. Більше того, відрізняється і вид покриття для друку. Самоклеєння може бути глянсове, напівглянцеве і матове, крейдоване і некрейдоване, прозоре і металізоване.
  5. Текстильна стрічка для принтера – це спеціальна стрічка, яка застосовується для виготовлення вшивних ярликів для маркування одягу, постільної білизни, сумок. Найчастіше на таких ярликах вказується склад виробу, особливості догляду (наприклад, температура і режим прання, що найбільше підходить для конкретного виробу) та інша корисна інформація.

Витратні дані для принтерів чеків та етикеток: де купити?

Якщо ви ставите питання «де купити розхідники для чекових принтерів та принтерів етикеток?» рекомендуємо зупинити ваш вибір на нашому інтернет-магазині «Принтек». Ось лише кілька причин, чому купити витратні матеріали для принтерів в Україні, варто саме у нас:

  • Гарантія якості. Усі товари проходять ретельну перевірку якості перед відправкою покупцю.
  • Опт та роздріб. Ми завжди готові запропонувати найкращі ціни як оптовим, так і роздрібним покупцям нашої продукції.
  • Професійна консультація. Якщо у вас є питання на етапі вибору товару, наші консультанти завжди готові допомогти вам. Просто зателефонуйте нам.
  • Постійні знижки та акції. Ми завжди намагаємося зробити процес покупки в нашому інтернет-магазині не лише простим, а й вигідним. Ми часто влаштовуємо розпродаж та акції для наших улюблених клієнтів.
Вгору