Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Техніка для автоматизації бізнесу
0
Мій кошик

Батарейки для сканера штрих-коду

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Батарейки для сканера штрих-коду

Бездротовим сканером зручно працювати за будь-яких умов. Використання радіохвильової технології дозволяє переміщатися разом із зчитувачем у радіусі до 20 метрів у приміщеннях та до 100 метрів на відкритих просторах. Безвідмовну роботу навіть протягом дня інтенсивного сканування гарантує хороша акумуляторна батарея для сканера штрих-кодів.

Сучасні літій-іонні акумулятори для сканера штрих-коду 3.6V для оптимальної продуктивності пристрою

Підтримка заряду сканера штрих-коду має важливе значення для полегшення вашого бізнесу. Ми рекомендуємо замінювати всі батареї сканера щорічно, щоб забезпечити оптимальну роботу.

Акумуляторну батарею для сканера штрих-коду легко замінити через спеціальний відсік, або просто відкрутивши кілька гвинтів. Нові батареї сповнені енергії та можуть працювати від кількох днів до місяця без підзарядки, залежно від підключення та режиму. 

Іноді виникають ситуації, коли сканер зависає та не працює. Якщо пристрій не тримає зарядну напругу, спробуйте вийняти батареї на 10 хвилин. Після цього встановіть їх на місце та поставте на зарядку на ніч. Якщо такі маніпуляції не принесли очікуваних результатів, значить настав час замінити акумулятори для сканера штрих коду. Використовуйте лише акумулятори, які підходять до вашої моделі зчитувача.

Які акумулятор для сканера ви можете купити у Прінтек?

Наш магазин пропонує високоякісні аксесуари, які продовжать термін служби електронних пристроїв або навіть подарують нове життя. Ми пропонуємо сумісні змінні батареї, які приведуть у повну робочу готовність ваш сканер. Всі наші батареї мають високу стійкість і не поступаються оригінальним ні за продуктивністю, ні за якістю. Ми пропонуємо не тільки високу якість, але й доступну ціну, тому що завдяки чіткій структурі компанії, власному складу та доставці, керованій нами, ми уникаємо стягування з клієнтів непотрібних витрат.

У нас ви можете купити літій-іонні (Li-Ion) акумулятори, які характеризуються високою щільністю енергії, вони належать до найбільш ефективних акумуляторів. Їм також характерна відсутність ефекту пам'яті. Вони невибагливі в обслуговуванні, тому що не вимагають регулярного розвантаження. Літій-іонні акумулятори мають тривалий термін служби при правильному зберіганні. Літій-іонні акумулятори використовуються у пристроях з високим енергоспоживанням, таких як сканери штрих-коду.

Вгору