Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Техніка для автоматизації бізнесу
0
Мій кошик

Блоки живлення для ПК

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вибір блоку живлення для комп'ютера?

Коли ми комплектуємо новий комп'ютер, особливу увагу приділяємо вибору материнської плати, процесора, відеокарти. Але не варто забувати про важливість електроживлення всього цього «начиння», адже саме вибір блоку живлення безпосередньо впливає на продуктивність всіх компонентів і відповідає за безпеку і стабільну роботу всієї машини.

Який блок живлення для комп'ютера купити: вибір потужності

Потужність блоку живлення — досить важливе питання. Окремі комплектуючі комп'ютера, потребують відповідної кількості електроенергії в залежності від їх продуктивності. Тому комп'ютерний блок живлення повинен мати оптимальну потужність.

 1. Комп'ютер для роботи або уроків. Для більшості офісних і домашніх комп'ютерів ми рекомендуємо джерела живлення потужністю від 350 Вт до 550 Вт. Ми вважаємо, що блок живлення повинен працювати стабільно і безшумно довгі роки. Тому навіть при такій конфігурації варто залишити певний запас потужності. Звичайно, цей діапазон потужності вірний, якщо припустити, що комп'ютер не оснащений енергоємним процесором або потужною відеокартою.
 2. Комп'ютер для середньостатистичних і серйозних гравців. Через велике навантаження, створюване новими відеокартами, необхідними для плавного відображення зображень з високою роздільною здатністю на великих РК-екранах, а також навантаження, створюване багатоядерним процесором, потужність блоку живлення для цього типу комп'ютера повинна складати від 551 Вт до 850 Вт. Для пристроїв, оснащених відеокартами нових поколінь, потрібні блоки живлення потужністю до 1000 Вт і вище до 1200 Вт.

Зрозуміло, цей діапазон потужностей містить в собі достатній резерв для розширення комп'ютера і дозволить забезпечити оптимальне навантаження на блок живлення. Тому ми рекомендуємо блок живлення потужністю від 551 Вт до 650 Вт.

 1. Комп'ютери для спеціальних завдань. Під комп'ютерами для спеціальних завдань ми маємо на увазі як пристрої для ентузіастів, оснащені багатоядерними процесорами, так і пристрої з обладнанням, що дозволяє плавно відтворювати найвибагливіші ігри в дозволі 4K при потокової передачі гри.

Комп'ютери з декількома відеокартами відносяться до числа найбільш енергоємних. Якщо ви хочете створити машину, оснащену декількома процесорами, потужність блоку живлення, необхідного для харчування такого «монстра», може досягати навіть 1500 Вт. Блоки живлення цього типу мають велику кількість виделок. Вони дозволяють підключати і живити практично будь-яку конфігурацію, представлені на ринку.

Як заощадити на покупці комп'ютерного блоку живлення?

Якщо ви хочете придбати якісний комп'ютерний блок живлення, запрошуємо в «Принтек». Ми завжди шукаємо альтернативи, щоб ви змогли купувати відмінні гаджети, без шкоди якості, за найдоступнішими цінами. Тому у нас ви можете заощадити, купивши блок живлення для комп'ютера бу.

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо товару на нашому сайті, будь ласка, зателефонуйте нам, ми із задоволенням допоможемо вам.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору